Teden splošnih knjižnic

V tednu splošnih knjižnic knjižnice vabimo vse prebivalce – IZVOLITE V KNJIŽNICO,

saj SMO POVSOD IN ZA VSE, smo VARNI, ZANESLJIVI, ODPRTI ZA RAZNOLIKOST IN USTVARJALNOST, smo tudi PRIJAZNI IN POLNI ZNANJA ter ODGOVORIMO NA VSA VAŠA VPRAŠANJA.

Za otroke v tem tednu pričenjamo s projektom Rastem s knjigo – obiskali nas bodo sedmošolci iz OŠ Podgrad in OŠ Knežak ( v dar bodo prejeli knjigo Slovenski reformatorji v stripu).

Ogledate si lahko razstavi na oddelku za odrasle “Kje smo bili in kje smo doma…” – bistriška knjižnica in “Kako pridejo knjige na knjižne police? “ter razstavo na mladinskem oddelku “Knjižnica Makse Samsa – oddelki in dejavnosti“.

V četrtek, 17. novembra 2022 ob 18. uri,  pa pripravljamo svečano prireditev ob dnevu splošnih knjižnic in zaključku projekta Primorci beremo.

V petek, 18. novembra 2022, vabimo vse nove člane na brezplačen vpis in hkrati vam tudi podarimo enoletno članarino.