Galerija avdio in video vsebin

Vse video prispevke Knjižnice Makse Samsa si lahko ogledate na našem YouTube kanalu.

50. obletnica smrti Makse Samsa
Vabljeni k ogledu prispevka o razstavi ob 50. obletnici smrti pesnice Makse Samsa, ki so ga pripravili na TV Galeja. Prispevek si lahko ogledate s klikom na fotografijo na levi.

Kulturni dan – 8. februar 2021
V Knjižnici Makse Samsa smo v počastitev slovenskega kulturnega praznika, 8. februarja, pripravili razstavo Prešernov dan v knjižnici. Razstavo smo predstavili tudi na videoposnetku, ki si ga lahko ogledate s klikom na fotografijo na levi.

Razmišljanje o kulturi, februar 2021
Učenci in mentorici iz Podružnične osnovne šole iz "središča Slovenije" so razmišljali o tem, kako se je oblikovala kultura v krajih pod Snežnikom.

Teden splošnih knjižnic 2020
Ob praznovanju dneva splošnih knjižnic in zaključku projekta Primorci beremo smo za vas pripravili prispevek na TV Galeja.