Knjižna uganka za drugo stopnjo

Pisateljica Zoe Sugg, znana kot Zoella, piše zgodbe že od malega. Njenim blogom in vlogom o lepoti, modi in življenjskem slogu sledi na milijone ljudi, njen kanal Youtubu pa ima več kot milijon naročnikov. Pred dobrim letom je navdušila mladino še s tretjim delom serije knjig o Spletni punci. Knjige govorijo o dekletu Penny, ki pod imenom Spletna punca na blogu piše o svojih skrivnih občutjih, o prijateljstvu, fantih, svoji nenavadni družini in paničnih napadih, ki vse bolj prevzemajo njeno življenje.

VPRAŠANJE: Napiši naslov tretjega dela serije knjig Spletna punca. (pravilni odgovor vpiši v okence) Pomagaj si na spletni strani tukaj.

zoellabook

• Prosi starše, da izpolnijo še naslednje podatke!
    Vnos v polja označena z * je obvezen!
  • Do morebitnega preklica, izrecno, prostovoljno, brezpogojno in jasno dovoljujem, da Knjižnica Makse Samsa (v nadaljevanju KMS) obdeluje moje osebne podatke in podatke mojega varovanca, ki sem jih navedel v rešitvi uganke, in sicer za namen objave na plakatu v knjižnici in na spletni strani v primeru prejema nagrade ter kontaktiranja za namen obveščanja o prejemu nagrade. Seznanjen sem, da lahko vložim pravico do ugovora in da lahko vpogledam v podatke. Prav tako sem seznanjen, da lahko morebitni preklic soglasja pošljem na kontaktne podatke KMS, ki so opredeljeni v Pravilih varstva in obdelave osebnih podatkov na podlagi privolitve posameznika (v nadaljevanju pravila).
    S privolitvijo jamčim, da sem seznanjen z določili v pravilih. Pravila so objavljena tudi na naslovu http://www.knjiznica-ilb.si/wp-content/uploads/2018/06/Pravila-varstva-in-obdelave-osebnih-podatkov-KMS.pdf