Skrinja pravljičnih zakladov Knjižnice Makse Samsa

Knjižnica Makse Samsa je v sodelovanju s Turističnim informacijskim centrom Ilirska Bistrica pripravila za obiskovalce drsališča v Parku Nade Žagar in pravljične vasi “Skrinjo pravljičnih zakladov”, s katero si lahko krajšate čas. V njej najdete pravljične zgodbe decembrskega časa, poučne knjige o zimi in živalih ali pa kakšno idejo za ustvarjanje. Vse, ki boste odprli skrinjo in prelistali kakšno knjigico, prosimo, da le-to vrnete nazaj, da jo bo lahko prelistal še kdo drug. Vabljeni med knjige v skrinji zakladov in seveda lepo vabljeni tudi v knjižnico na placu. Trije dobri možje pa so v skrinji pustili še eno presenečenje – »Darilni bon – brezplačna članska izkaznica«, ki je namenjen novim članom – otrokom in mladim do 18. leta starosti. Ob vpisu prejmejo brezplačno člansko izkaznico, ki sicer stane 2,10 €.